7 140,15 ₴
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Space |
| Количество скоростей | 21 |
| Пол | Унисекс |
| Страна производитель | Украина |
| Цвет | Фиолетовый |
| Пользовательские характеристики | |
| Багажник | Нема |
| Бренд велосипеда | SPACE |
| Вес Нетто Ед | кгкг |
| Вес велосипедиста | 100 кг |
| Вилка | Амортизаційна, cталь, travel-100мм |
| Втулка задняя | Високоміцна сталь, DD, 36H, 14G, під гайку, насипний підшипник, SKYS Shibo |
| Втулка передняя | Високоміцна сталь, 36H, 14G, з QR, насипний підшипник, SKYS Shibo |
| Втулки | сталь, кулькові підшипники, посилений литий фланець 14G 36H |
| Вынос | Алюмiнiй, довжина: 80 мм, MSA-M005-8 |
| Гарантия | 3 місяці |
| Год | 2024 |
| Диаметр колеса | "" |
| Дополнительно | підніжка |
| Задний переключатель | RD-TZ50, 7 швидк. |
| Каретка | Картридж, під квадрат, з пило-вологозахистом, SKYS Wangtingtian |
| Кассета/трещетка | SKYS/CST 7Sp, 7 швидк., 14-28Т |
| Категория велосипеда | Гірський |
| Код Цвета HTML | #800080 |
| Материал изготовления | Високоміцна сталь |
| Модель велосипеда | MARS |
| Наличие багажника | без багажника |
| Наличие крыла | без крил |
| Обод | 26" х 19 мм, Алюмiнiй, подвійний протиударний, 36H, 14G, JHT |
| Особенности материала рамы | Високоміцна сталь |
| Педали | зі світловідбивачі, Пластик, SKYS/Mitchell MX-P896 |
| Передний переключатель | SKYS/Aimeigao FD-TZ30 |
| Подножка | бокова, Changyu -050 Skys |
| Подседельный штырь | Високоміцна сталь, 28.6 мм х 300 мм, без замка, Weiwei |
| Покрышки | 26" x 1,95, SKYS/CST C-1820 |
| Рост велосипедиста | 158 - 168 см |
| Ростовка рамы | рама-"" |
| Рулевая колонка | безрізьбова , 1-1/8", SKYS/Mitchell QLP-31 |
| Руль | Алюмiнiй, L 640 мм, чорний, MD-А302 |
| Ручки переключения | Моноблок SKYS/Aimeigao ST-EF51, 21 |
| Ручки руля | Гріпси TD-508 |
| Седло | 275*145 мм, SKYS/Huabei AZ-5517 |
| Тип амортизации | Хардтейл |
| Тип втулки задней | DD |
| Тип заднего тормоза | Дискове механічне |
| Тип переднего тормоза | Дискове механічне |
| Тип рамы | Хардтейл |
| Тип тормоза | Дискові |
| Тормоза | механічні, 160мм, SKYS Osley |
| Цепь | 110 лан., SKYS/Fuxingda Z-51, 7 |
| Шатуны | Високоміцна сталь, під квадрат, 24-34-42T, Gaten S304P+7 |