5 979,15 ₴
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Space |
| Количество скоростей | 1 |
| Пол | Унисекс |
| Страна производитель | Украина |
| Пользовательские характеристики | |
| Багажник | Високоміцна сталь, чорний |
| Бренд велосипеда | SPACE |
| Вес Нетто Ед | кгкг |
| Вес велосипедиста | 35 кг |
| Вилка | Жорстка, сталь |
| Втулка задняя | Високоміцна сталь, гальмівна, 28H, 14G, під гайку, SKYS/Dachang Skys |
| Втулка передняя | Високоміцна сталь, 28H, 14G, з QR, Shibo 012F |
| Вынос | Високоміцна сталь, довжина: 60 мм, SKYS/Weiyi |
| Гарантия | 3 місяці |
| Год | 2024 |
| Диаметр колеса | "" |
| Дополнительно | крила, крило пер., крило зад., підніжка, дзвоник |
| Задний переключатель | Нема |
| Каретка | Картридж, під квадрат, з пило-вологозахистом, SKYS Wangtingtian |
| Кассета/трещетка | Нема |
| Категория велосипеда | Складаний |
| Код Цвета HTML | #008000 |
| Крылья | Високоміцна сталь, Jingxi Skys |
| Материал изготовления | Високоміцна сталь |
| Модель велосипеда | COMET (050) |
| Наличие багажника | з багажником задн St |
| Наличие крыла | з крилом St |
| Обод | 20" х 19 мм, Алюмiнiй, 28H, 14G, SKYS/Jinmawang |
| Особенности материала рамы | Високоміцна сталь |
| Педали | Пластик, Feimin FP-836 |
| Передний переключатель | Немає |
| Подножка | центральна, Changyu -050 Skys |
| Подседельный штырь | Високоміцна сталь, 25,4 мм х 350 мм, без замка, Zhenming |
| Покрышки | 20" x 2.125, SKYS/Yongnai YN-002 |
| Рост велосипедиста | 122 - 152 см |
| Ростовка рамы | рама-"" |
| Рулевая колонка | різьбова , 1", SKYS/Mitchell QLP-3 |
| Руль | Високоміцна сталь, L 600 мм, чорний, SKYS/Weiyi MD-S302 |
| Ручки переключения | Нема |
| Ручки руля | Гріпси SKYS/Tongda TG-G07 |
| Седло | 245*210 мм, SKYS/Huabei AZ-018A |
| Тип амортизации | Жесткая |
| Тип втулки задней | гальмівна |
| Тип заднего тормоза | Ножне |
| Тип рамы | Ригід |
| Тип тормоза | Комбіновані |
| Цвет | Салатовый |
| Цепь | 90 лан., SKYS/Xinmeiya Skys, 1 |
| Шатуны | Високоміцна сталь, під квадрат, 38T, Gaten C101 |