8 503,15 ₴
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Formula |
| Количество скоростей | 21 |
| Страна производитель | Украина |
| Пользовательские характеристики | |
| Багажник | нема |
| Бренд велосипеда | Formula |
| Вес Нетто Ед | 17 |
| Вес велосипедиста | до 110 кгкг |
| Вилка | Пружинно-еластомірна, хід 50мм |
| Втулки | сталь, кулькові підшипники, посилений литий фланець 14G 36H, передній ексцентрик |
| Вынос | Алюмінієвий, 80 мм |
| Гарантия | 10 років на раму, 18 міс. на обладнання, діє мережа сервісних центрів |
| Год | 2024 |
| Диаметр колеса | "" |
| Дополнительно | брудозахисні крила, підніжка |
| Задний переключатель | Shimano RD-TZ500, 7k |
| Каретка | Картридж , з пило-вологозахистом |
| Кассета/трещетка | SHIMANO TZ-500, 14-28 |
| Категория велосипеда | Гірський |
| Материал изготовления | Високоміцна сталь |
| Материал рамы | Високоміцна сталь "High tensile steel" рама з заниженою геометрією |
| Модель велосипеда | KOZAK |
| Наличие багажника | без багажника |
| Наличие крыла | з крилом Pl |
| Обод | Двостінний, алюмінієвий протиударний обід 14G 36H |
| Педали | пластикові платформи із зачепами, на кульковому підшипнику |
| Передний переключатель | L-twoo FD-V4008-H |
| Покрышки | Wanda 26X2.10 універсальний протектор |
| Пол | Універсальний |
| Рост велосипедиста | 160-180см |
| Ростовка рамы | рама-"" |
| Руль | Ергономічного типу. Високоміцна сталь. Д. 31,8 мм Ширина 680мм |
| Ручки переключения | моноблоки L-TWOO ST-TX4007 L3 R7 |
| Ручки руля | гума |
| Седло | Комфортне, з м'яким наповнювачем, розмір: 280*160mm |
| Тип амортизации | Хардтейл |
| Тип втулки задней | DD тріскачка |
| Тип заднего тормоза | дискове, механічне |
| Тип переднего тормоза | дискове, механічне |
| Тип рамы | Хардтейл |
| Тормоза | Ротори 160/160mm |
| Шатуны | сталь, 24*34*42T з захистом від потрапляння одягу |