10 770,90 ₴
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Formula |
| Количество скоростей | 16 |
| Страна производитель | Украина |
| Цвет | Серый |
| Пользовательские характеристики | |
| Багажник | сталевий, вантажопід'ємність 15кг |
| Бренд велосипеда | Formula |
| Вес Нетто Ед | 16 |
| Вес велосипедиста | до 110 кгкг |
| Вилка | сталь, жорстка |
| Втулки | алюміній, кулькові підшипники 14G 36H |
| Вынос | Алюмінієвий, 80 мм |
| Гарантия | 10 років на раму, 18 міс. на обладнання, діє мережа сервісних центрів |
| Год | 2024 |
| Диаметр колеса | "" |
| Дополнительно | повнорозмірні брудозахисні крила, підніжка |
| Задний переключатель | L-Twoo RD-V4008-L, 8шв |
| Каретка | Картридж , з пило-вологозахистом |
| Кассета/трещетка | касета 11-34 Sunshine, 8шв |
| Категория велосипеда | Міський |
| Код цвета Allegro | szary |
| Материал изготовления | Алюмiнiй |
| Материал рамы | Алюмінієва, полегшена рама з заниженою геометрією |
| Модель велосипеда | CURSOR WOMAN |
| Наличие багажника | з багажником задн St |
| Наличие крыла | з крилом Pl |
| Обод | Двостінний, алюмінієвий протиударний обід 14G 36H |
| Педали | Алюмінієві платформи із зачепами |
| Передний переключатель | L-twoo FD-V4008-H |
| Подседельный штырь | Cталь, 300*27,2mm |
| Покрышки | Wanda 28X1.75 дорожній протектор |
| Пол | Жіночий |
| Предназначение велосипеда | Всюди |
| Рост велосипедиста | 160-178см |
| Ростовка рамы | рама-"" |
| Руль | Ергономічного типу. Високоміцна сталь. Д. 31,6мм Ширина 680мм |
| Ручки переключения | манетки L-twoo SL-V4008 L2 R8 |
| Ручки руля | гума |
| Седло | Комфортне, з м'яким наповнювачем, розмір: 280*160mm |
| Тип амортизации | Жесткая |
| Тип втулки задней | DD |
| Тип заднего тормоза | дискове, механічне |
| Тип переднего тормоза | дискове, механічне |
| Тип переключателя | зовнішній |
| Тип рамы | ригід |
| Тормоза | YINXING DB-06, ротори 160мм |
| Шатуны | Cталь, 24*38T |