11 846,93 ₴
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Formula |
| Количество скоростей | 21 |
| Страна производитель | Украина |
| Цвет | Коричневый |
| Пользовательские характеристики | |
| Бренд велосипеда | Formula |
| Вилка | Пружинно-еластомірна, хід 100 мм, з локаутом |
| Втулки | Алюміній, пром. підшипники, 14G 36H, ексцентрик; Алюміній, пром. підшипники, 14G 36H, ексцентрик |
| Вынос | Алюміній 80мм |
| Гарантия | 10 років на раму, 18 міс. на обладнання. Діє мережа сервісних центрів |
| Год | 2022 |
| Диаметр колеса | "" |
| Дополнительно | підніжка (стійка опiрна) |
| Задний переключатель | Shimano RD-TY300, 7k |
| Каретка | Картридж, з пило-вологозахистом |
| Кассета/трещетка | Shimano MF-TZ500-7, 7K трещітка |
| Категория велосипеда | Гірський |
| Код Цвета HTML | #964b00 |
| Код цвета Allegro | brązowy |
| Материал изготовления | Алюмiнiй |
| Материал рамы | Алюминий |
| Мoдель | F-1 |
| Модель велосипеда | F-1 |
| Наличие амортизатора | Амортизаційна |
| Наличие багажника | без багажника |
| Наличие крыла | без крил |
| Обод | Двостінний, алюмінієвий протиударний обід 14G 36H |
| Педали | Алюмінієві платформи із зачепами |
| Передний переключатель | Shimano FD-TY500 |
| Покрышки | Wanda 26x1,95 |
| Пол | Універсальний |
| Предназначение велосипеда | По пересіченій місцевості |
| Рост велосипедиста | 160-178см |
| Ростовка рамы | рама-"" |
| Руль | Ергономічного типу, посилене, сталь, 680 мм д.31,8мм |
| Ручки переключения | Shimano ST-EF500 (моноблоки) |
| Ручки руля | гума |
| Седло | Комфортне, з м'яким наповнювачем |
| Тип амортизации | Хардтейл |
| Тип втулки задней | DD |
| Тип заднего тормоза | Дисковий, механічний |
| Тип переднего тормоза | дискові механічні |
| Тип переключателя | зовнішній |
| Тип рамы | Хардтеил |
| Тормоза | дискові, механічні Yinxing DB-06 ротор 160мм |