10 405,50 ₴
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Dorozhnik |
| Количество скоростей | 8 |
| Пол | Унисекс |
| Страна производитель | Украина |
| Цвет | Синий |
| Пользовательские характеристики | |
| Багажник | Задній та передній: сталевий, трубчастий, посилений, вантажопід'ємність 20кг |
| Бренд велосипеда | Dorozhnik |
| Вес Нетто Ед | 17 |
| Вес велосипедиста | до 110 кгкг |
| Вилка | сталь, жорстка |
| Втулки | алюміній, промислові підшипники 14G 36H |
| Вынос | Алюмінієвий, 80 мм |
| Гарантия | 10 років на раму, 18 міс. на обладнання, діє мережа сервісних центрів |
| Год | 2024 |
| Диаметр колеса | "" |
| Дополнительно | повнорозмірні брудозахисні крила, підніжка |
| Задний переключатель | L-Twoo RD-V4008-L, 8шв |
| Каретка | Картридж, з пило-вологозахистом |
| Кассета/трещетка | касета 11-34 Sunshine, 8шв |
| Категория велосипеда | Міський |
| Материал изготовления | Високоміцна сталь |
| Материал рамы | Високоміцна сталь "High tensile steel" |
| Модель велосипеда | UTILITY |
| Наличие багажника | з багажником задн St |
| Наличие крыла | з крилом Pl |
| Обод | Двостінний, алюмінієвий протиударний обід 14G 36H |
| Педали | Пластикові нековзаючі платформи |
| Передний переключатель | немає |
| Покрышки | Wanda 28X1.75 дорожній протектор |
| Предназначение велосипеда | Всюди |
| Рост велосипедиста | 155-170см |
| Ростовка рамы | рама-"" |
| Руль | сталь, ергономічний, 640мм |
| Ручки переключения | Манетка L-twoo SL-V4008-8W |
| Ручки руля | гума |
| Седло | комфортне, розмір 260х180мм |
| Тип амортизации | Жесткая |
| Тип втулки задней | DD касета |
| Тип заднего тормоза | Дисковий, механічний |
| Тип переднего тормоза | дискові механічні |
| Тип рамы | ригід |
| Тормоза | Nutt S-5 |
| Шатуны | алюміній, під квадрат, 38Т |