14 300,51 ₴
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Dorozhnik |
| Количество скоростей | 16 |
| Страна производитель | Украина |
| Цвет | Серый |
| Пользовательские характеристики | |
| Багажник | сталевий, трубчастий, посилений, вантажопід'ємність 20 кг |
| Бренд велосипеда | Dorozhnik |
| Вес Нетто Ед | 16 |
| Вес велосипедиста | до 110 кгкг |
| Вилка | сталь, жорстка |
| Втулки | алюміній, промислові підшипники 14G 36H |
| Вынос | Алюмінієвий, 80 мм |
| Гарантия | 10 років на раму, 18 міс. на обладнання, діє мережа сервісних центрів |
| Год | 2024 |
| Диаметр колеса | "" |
| Дополнительно | повнорозмірні брудозахисні крила, підніжка |
| Задний переключатель | L-Twoo RD-R4008-M, 8шв |
| Каретка | Картридж, з пило-вологозахистом |
| Кассета/трещетка | касета 11-32 Sunshine, 8шв |
| Категория велосипеда | Міський |
| Код цвета Allegro | szary |
| Материал изготовления | Алюмiнiй |
| Материал рамы | Алюміній, полегшена |
| Модель велосипеда | ADVENT |
| Наличие багажника | з багажником задн St |
| Наличие крыла | з крилом Pl |
| Обод | Двостінний, алюмінієвий протиударний обід 14G 36H |
| Педали | Пластикові нековзаючі платформи |
| Передний переключатель | FD-R5008-C |
| Покрышки | Wanda 28X1.75 дорожній протектор |
| Пол | Чоловічий |
| Предназначение велосипеда | Всюди |
| Рост велосипедиста | 170-195см |
| Ростовка рамы | рама-"" |
| Руль | Алюміній, баран, 440мм |
| Ручки переключения | дуали LTWOO R3 GROUP SET ST-R5008-2 / ST-R5008-8 L2 R8 |
| Ручки руля | гума |
| Седло | Комфортне, з м'яким наповнювачем, розмір: 260*180mm |
| Тип амортизации | Жесткая |
| Тип втулки задней | DD касета |
| Тип заднего тормоза | дискові механічні |
| Тип переднего тормоза | дискові механічні |
| Тип переключателя | зовнішній |
| Тип рамы | ригід |
| Тормоза | YINXING DB-06, ротори 160мм |
| Шатуны | алюміній, під квадрат, 50/34Т |