8 490,78 ₴
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Dorozhnik |
| Количество скоростей | 1 |
| Страна производитель | Украина |
| Цвет | Зелёный |
| Пользовательские характеристики | |
| Багажник | сталевий, трубчастий, посилений, вантажопід'ємність 25кг |
| Бренд велосипеда | Dorozhnik |
| Вес Нетто Ед | 18 |
| Вес велосипедиста | до 130кгкг |
| Вилка | сталь, жорстка |
| Втулки | сталь, кулькові підшипники 14G 36H |
| Вынос | JIASHIHE JSH-1803 |
| Гарантия | 10 років на раму, 18 міс. на обладнання, діє мережа сервісних центрів |
| Год | 2024 |
| Диаметр колеса | "" |
| Дополнительно | повнорозмірні брудозахисні крила, підніжка |
| Задний переключатель | нема |
| Каретка | Картридж, з пило-вологозахистом |
| Кассета/трещетка | Нет |
| Категория велосипеда | Міський |
| Материал изготовления | Високоміцна сталь |
| Материал рамы | Високоміцна сталь "High tensile steel" |
| Модель велосипеда | COMFORT MALE |
| Наличие багажника | з багажником задн St |
| Наличие крыла | з крилом St |
| Обод | Двостінний, алюмінієвий протиударний обід 14G 36H |
| Педали | Пластикові нековзаючі платформи |
| Передний переключатель | немає |
| Покрышки | Wanda Reflect 700*45с зі світловідбиваючою смугою |
| Пол | Чоловічий |
| Предназначение велосипеда | Всюди |
| Рост велосипедиста | 175-195см |
| Ростовка рамы | рама-"" |
| Руль | сталь, хромований, 560мм |
| Ручки переключения | нема |
| Ручки руля | гума |
| Седло | комфортне з пружинами |
| Тип амортизации | Жесткая |
| Тип втулки задней | гальмівна |
| Тип заднего тормоза | ножний |
| Тип переднего тормоза | обідне |
| Тип рамы | ригід |
| Тормоза | YINXING YX-C227 |
| Шатуны | сталь, під квадрат, 36Т |