15 741,44 ₴
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Dorozhnik |
| Количество скоростей | 3 |
| Страна производитель | Украина |
| Цвет | Красный |
| Пользовательские характеристики | |
| Багажник | алюмінієвый грузопідємність 15кг |
| Бренд велосипеда | Dorozhnik |
| Вес велосипедиста | до 90кгкг |
| Вилка | сталь, жорстка |
| Втулки | Планетарная Faclon 3 скорости |
| Вынос | Алюминiй 270 мм |
| Гарантия | 10 років на раму, 18 міс. на обладнання, діє мережа сервісних центрів |
| Год | 2022 |
| Диаметр колеса | "" |
| Дополнительно | повнорозмірні брудозахисні крила, підніжка |
| Задний переключатель | Falcon 3 |
| Каретка | Картридж, з пило-вологозахистом |
| Кассета/трещетка | сталь, шариковые подшипники 14G 36H |
| Категория велосипеда | Складаний |
| Код Цвета HTML | #ff0000 |
| Код цвета Allegro | czerwony |
| Материал изготовления | Алюмiнiй |
| Материал рамы | Алюминий |
| Мoдель | ONYX |
| Модель велосипеда | ONYX |
| Наличие багажника | с багажником зад AI, с крылом St |
| Наличие крыла | з крилом St |
| Обод | Двостінний, алюмінієвий протиударний обід 14G 36H |
| Педали | Пластик з алюмінієвою рамкою |
| Покрышки | Wanda 20*1.95, дорожній протектор |
| Предназначение велосипеда | По місту |
| Рост велосипедиста | 140-180см |
| Ростовка рамы | рама-"" |
| Руль | алюміній, прямий 560мм |
| Ручки переключения | Faclon 3 (грипшифт) |
| Ручки руля | гума |
| Седло | комфортне з пружинами |
| Тип амортизации | Жесткая |
| Тип втулки задней | планет. |
| Тип заднего тормоза | Вібрейк |
| Тип переднего тормоза | Вібрейк |
| Тип переключателя | внутрішній (у втулці) |
| Тип рамы | Хардтеил |
| Тормоза | обідні V-brake |