9 032 ₴
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Discovery |
| Количество скоростей | 21 |
| Страна производитель | Украина |
| Пользовательские характеристики | |
| Бренд велосипеда | Discovery |
| Вес Нетто Ед | 16 |
| Вес велосипедиста | до 90 кгкг |
| Вилка | Пружинно-еластомірна, хід 50мм |
| Втулки | сталь, кулькові підшипники, посилений литий фланець 14G 36H |
| Гарантия | 10 років на раму, 18 міс. на обладнання. Діє мережа сервісних центрів |
| Год | 2024 |
| Диаметр колеса | "" |
| Дополнительно | підніжка |
| Задний переключатель | LTWOO RD-V4007-M-2 |
| Каретка | Картридж, з пило-вологозахистом під квадрат |
| Кассета/трещетка | 7-шв 14-28, iндексна |
| Категория велосипеда | Гірський |
| Код цвета Allegro | srebrny |
| Материал изготовления | Алюмiнiй |
| Материал рамы | Алюмінієва, полегшена |
| Модель велосипеда | BASTION |
| Наличие багажника | без багажника |
| Наличие крыла | без крил |
| Обод | Алюмінієвий подвійний обід 14G 36H |
| Педали | пластикові платформи із зачепами, на кульковому підшипнику |
| Передний переключатель | LTWOO FD-V5008L |
| Покрышки | Wanda 29X2.10 універсальний протектор |
| Пол | Чоловічий |
| Предназначение велосипеда | Всюди |
| Рост велосипедиста | 175-190см, 180-195см |
| Ростовка рамы | рама-"" |
| Руль | Ергономічного типу. Високоміцна сталь. Ширина 680мм |
| Ручки переключения | моноблоки L-TWOO ST-TX4007 L3 R7 |
| Ручки руля | гума |
| Седло | Комфортне, з м'яким наповнювачем, розмір: 275*162mm Discovery |
| Тип амортизации | Хардтейл |
| Тип втулки задней | DD тріскачка |
| Тип заднего тормоза | дискове, механічне |
| Тип переднего тормоза | дискове, механічне |
| Тип переключателя | зовнішній |
| Тип рамы | Хардтейл |
| Тормоза | Yinxing DB-01 160/160 mm |
| Цвет | сріблясто-помаранчевий (матовий) |
| Шатуны | сталь, 24*34*42T з захистом від потрапляння одягу |