8 020,36 ₴
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Discovery |
| Количество скоростей | 7 |
| Страна производитель | Украина |
| Цвет | Зелёный |
| Пользовательские характеристики | |
| Багажник | стальний, вантажопід'ємність 15кг |
| Бренд велосипеда | Discovery |
| Вес Нетто Ед | 17 |
| Вес велосипедиста | до 110 кгкг |
| Вилка | сталь, жорстка |
| Втулки | сталь, кулькові підшипники 14G 36H |
| Гарантия | 10 років на раму, 18 міс. на обладнання. Діє мережа сервісних центрів |
| Год | 2024 |
| Диаметр колеса | "" |
| Дополнительно | повнорозмірні брудозахисні крила, підніжка |
| Задний переключатель | LTWOO RD-V4007-M-2 |
| Каретка | Картридж, з пило-вологозахистом під квадрат |
| Кассета/трещетка | 14-28 7-шв |
| Категория велосипеда | Міський |
| Код Цвета HTML | #008000 |
| Код цвета Allegro | zielony |
| Материал изготовления | Високоміцна сталь |
| Материал рамы | Високоміцна сталь "High tensile steel" |
| Модель велосипеда | PRESTIGE WOMAN |
| Наличие багажника | з багажником задн St |
| Наличие крыла | з крилом St |
| Обод | Двустінний, алюмінієвий, протиударний обід 14G 36H |
| Педали | пластикові платформи із зачепами, на кульковому підшипнику |
| Передний переключатель | немає |
| Покрышки | Wanda 26X2.125 універсальний протектор |
| Пол | Жіночий |
| Предназначение велосипеда | Всюди |
| Рост велосипедиста | 155-175см |
| Ростовка рамы | рама-"" |
| Руль | Ергономічного типу. Высокоміцна сталь. Ширина 640мм |
| Ручки переключения | манеткa L-TWOO А2 SL-V4007 R7 |
| Ручки руля | гума |
| Седло | Комфортне, з м'яким наповнювачем, розмір: 275*162mm Discovery |
| Тип амортизации | Жесткая |
| Тип втулки задней | Vbr тріскачка |
| Тип заднего тормоза | обідне |
| Тип переднего тормоза | обідне |
| Тип переключателя | зовнішній |
| Тип рамы | ригід |
| Тормоза | Yinxing DB-01 160/160 mm |
| Шатуны | сталь, 40T із захистом від попадання одягу |