6 646,08 ₴
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Discovery |
| Количество скоростей | 21 |
| Пол | Унисекс |
| Страна производитель | Украина |
| Цвет | Синий |
| Пользовательские характеристики | |
| Бренд велосипеда | Discovery |
| Вес Нетто Ед | 16 |
| Вес велосипедиста | до 75 кгкг |
| Вилка | Пружинно-еластомірна, хід 50мм |
| Возраст ребенка Allegro | 7 lat + |
| Втулки | сталь, кулькові підшипники, посилений литий фланець 14G 36H |
| Гарантия | 10 років на раму, 18 міс. на обладнання. Діє мережа сервісних центрів |
| Год | 2024 |
| Диаметр колеса | "" |
| Дополнительно | брудозахисні крила, підніжка |
| Задний переключатель | LTWOO RD-V4007-M-2 |
| Каретка | Картридж, з пило-вологозахистом під квадрат |
| Кассета/трещетка | 14-28 7-шв |
| Категория велосипеда | Підлітковий |
| Код Цвета HTML | #0000ff |
| Код цвета Allegro | niebieski |
| Материал изготовления | Високоміцна сталь |
| Материал рамы | Високоміцна сталь "High tensile steel" |
| Модель велосипеда | FLINT |
| Наличие багажника | без багажника |
| Наличие крыла | з крилом Pl |
| Обод | Двустінний, алюмінієвий, протиударний обід 14G 36H |
| Педали | пластикові платформи із зачепами, на кульковому підшипнику |
| Передний переключатель | LTWOO FD-V5008L |
| Покрышки | Wanda 24x1,95 універсальний протектор |
| Предназначение велосипеда | Всюди |
| Рост велосипедиста | 130-150см |
| Ростовка рамы | рама-"" |
| Руль | Ергономічного типу. Високоміцна сталь. Ширина 600мм |
| Ручки переключения | моноблоки L-TWOO ST-TX4007 L3 R7 |
| Ручки руля | гума |
| Седло | Комфортне, з м'яким наповнювачем, розмір: 245*155mm Discovery |
| Тип амортизации | Хардтейл |
| Тип втулки задней | DD |
| Тип заднего тормоза | дискове, механічне |
| Тип переднего тормоза | дискове, механічне |
| Тип переключателя | зовнішній |
| Тип рамы | Хардтейл |
| Тормоза | Yinxing DB-01 160/160 mm |
| Шатуны | сталь, 24*34*42T з захистом від потрапляння одягу |