|
| Производитель | Discovery |
| Количество скоростей | 21 |
| Страна производитель | Украина |
|
| Бренд велосипеда | Discovery |
| Вилка | Пружинно-еластомірна, хід 50мм |
| Втулки | Сталь, кулькові підшипники 14G 36H; Сталь, кулькові підшипники 14G 36H |
| Вынос | Сталевий, з регулюванням по висоті |
| Гарантия | 10 років на раму, 18 міс. на обладнання. Діє мережа сервісних центрів |
| Год | 2022 |
| Диаметр колеса | "" |
| Дополнительно | підніжка (стійка опiрна) |
| Задний переключатель | SUNRUN 7-шв |
| Каретка | Разборная, квадрат |
| Кассета/трещетка | 7-шв 14-28, iндексна |
| Категория велосипеда | Гірський |
| Код Цвета HTML | #808080 |
| Код цвета Allegro | srebrny |
| Материал изготовления | Високоміцна сталь |
| Материал рамы | Високоміцна сталь |
| Мoдель | RIDER |
| Модель велосипеда | RIDER |
| Наличие амортизатора | Амортизаційна |
| Наличие багажника | без багажника |
| Наличие крыла | з крилом Pl |
| Обод | Двостінний, алюмінієвий протиударний обід 14G 36H |
| Педали | пластикові платформи із зачепами, на кульковому підшипнику |
| Передний переключатель | SUNRUN FD-QD-35A |
| Покрышки | Wanda 26x1,95 |
| Пол | Універсальний |
| Рост велосипедиста | 150-168см |
| Ростовка рамы | рама-"" |
| Руль | Ергономічного типу. Высокоміцна сталь. Ширина 640мм |
| Ручки переключения | грипшифты SUNRUN SL-KDSG L3 R7 |
| Ручки руля | гума |
| Седло | Комфортне, з м'яким наповнювачем, розмір: 272*160mm Discovery |
| Тип амортизации | Хардтейл |
| Тип втулки задней | DD |
| Тип заднего тормоза | Дисковий, механічний |
| Тип переднего тормоза | дискові механічні |
| Тип переключателя | зовнішній |
| Тип рамы | Хардтеил |
| Тормоза | дискові, механічні Yinxing DB-01 ротор 160мм |