7 307,85 ₴
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Discovery |
| Количество скоростей | 21 |
| Страна производитель | Украина |
| Цвет | Коричневый |
| Пользовательские характеристики | |
| Бренд велосипеда | Discovery |
| Вес велосипедиста | до 90кг |
| Вилка | Пружинно-еластомірна, хід 50мм |
| Втулки | Сталь, кулькові підшипники 14G 36H; Сталь, кулькові підшипники 14G 36H |
| Вынос | Алюминiй 80 мм |
| Гарантия | 10 років на раму, 18 міс. на обладнання. Діє мережа сервісних центрів |
| Год | 2022 |
| Диаметр колеса | "" |
| Дополнительно | підніжка (стійка опiрна) |
| Задний переключатель | LTWOO RD-V4007-M-2 |
| Каретка | Картридж, з пило-вологозахистом |
| Кассета/трещетка | 14-28 7-шв |
| Категория велосипеда | Гірський |
| Код Цвета HTML | #964b00 |
| Материал изготовления | Алюмiнiй |
| Материал рамы | Алюминий |
| Мoдель | BASTION |
| Модель велосипеда | BASTION |
| Наличие амортизатора | Амортизаційна |
| Наличие багажника | без багажника |
| Наличие крыла | з крилом Pl |
| Обод | Двостінний, алюмінієвий протиударний обід 14G 36H |
| Педали | пластикові платформи із зачепами, на кульковому підшипнику |
| Передний переключатель | L-TWOO FD-V5008L |
| Покрышки | Wanda 26X2.10 |
| Пол | Універсальний |
| Предназначение велосипеда | Всюди |
| Рост велосипедиста | 160-180см |
| Ростовка рамы | рама-"" |
| Руль | Ергономічного типу. Высокоміцна сталь. Ширина 640мм |
| Ручки переключения | L-TWOO А2 SL-V4007 L3 R7 (манетки) |
| Ручки руля | гума |
| Седло | Комфортне, з м'яким наповнювачем |
| Тип амортизации | Хардтейл |
| Тип втулки задней | DD |
| Тип заднего тормоза | Дисковий, механічний |
| Тип переднего тормоза | дискові механічні |
| Тип рамы | Хардтеил |
| Тормоза | дискові, механічні Yinxing DB-01 ротор 160мм |