|
| Производитель | LEON |
| Количество скоростей | 18 |
| Страна производитель | Украина |
| Цвет | Бежевый |
|
| Бренд велосипеда | Leon |
| Вес велосипедиста | до 110 кгкг |
| Вилка | Хромомолібденова сталь, жорстка |
| Втулки | ARC MT-005F, 32H алюміній, пром. підшипник, вісь 12мм |
| Вынос | Zoom, алюмінієвий, 90 мм |
| Гарантия | 10 років на раму, 18 міс. на обладнання, діє мережа сервісних центрів |
| Год | 2022 |
| Диаметр колеса | "" |
| Задний переключатель | Microshift RD-M43M |
| Каретка | Feiмing FP-922, алюминиевая нескользящая рамка |
| Кассета/трещетка | Microshift CS-H092, 11-34T, касета |
| Категория велосипеда | З уцінкою |
| Код Цвета HTML | #f5f5dc |
| Материал изготовления | Cr-Mo steel |
| Материал рамы | Хромомолібденова сталь, розмір S, M, L |
| Мoдель | TR-90 |
| Обод | JHТ, алюмінієвий, подвійний, для безкамерного використання |
| Педали | Feiмing FP-922, алюмінієва нековзаюча рамка |
| Передний переключатель | Microshift FD-R352 |
| Покрышки | Obor SATURN RING 700х38С, гравійний протектор |
| Рост велосипедиста | 162-176; 170-184;180-194см |
| Ростовка рамы | рама-"" |
| Руль | Leon, aлюмінієвий, "дропбар", 31,8 х 400/440мм |
| Ручки переключения | Microshift SB-R492, дуали |
| Ручки руля | Velo, обмотка |
| Седло | Leon, комфортне |
| Тип втулки задней | DD |
| Тип заднего тормоза | Дисковий, механічний |
| Тип переднего тормоза | дискові механічні |
| Тип рамы | Хардтеил |
| Толщина спицы | 14G |