| Основные | |
|---|---|
| Производитель | LEON |
| Количество скоростей | 16 |
| Страна производитель | Украина |
| Цвет | Красный |
| Пользовательские характеристики | |
| Бренд велосипеда | Leon |
| Вес велосипедиста | до 110 кгкг |
| Вилка | Алюмінієва, жорстка |
| Втулки | ARC MT-005F, 28H алюміній, пром. підшипник, вісь 12мм |
| Вынос | Zoom, алюмінієвий, 90 мм |
| Гарантия | 10 років на раму, 18 міс. на обладнання, діє мережа сервісних центрів |
| Год | 2022 |
| Диаметр колеса | "" |
| Задний переключатель | Microshift RD-M43M |
| Каретка | Feiмing FP-922, алюминиевая нескользящая рамка |
| Кассета/трещетка | Microshift CS-H081, 11-34T, касета |
| Категория велосипеда | З уцінкою |
| Код Цвета HTML | #ff0000 |
| Материал изготовления | Алюмiнiй |
| Материал рамы | Алюмінієва, сплав 6061, гідроформовані труби, розмір S; M; L |
| Мoдель | GR-90 |
| Обод | JHТ, алюмінієвий, подвійний, для безкамерного використання |
| Педали | Feiмing FP-922, алюмінієва нековзаюча рамка |
| Передний переключатель | Microshift FD-R252 |
| Покрышки | Innova IB-3010 700х40С, гравійний протектор |
| Рост велосипедиста | 162-176; 170-184;180-194см |
| Ростовка рамы | рама-"" |
| Руль | Leon, aлюмінієвий, "дропбар", 31,8 х 400/440мм |
| Ручки переключения | Microshift SB-R482, дуали |
| Ручки руля | Velo, обмотка |
| Седло | Leon, комфортне |
| Тип втулки задней | DD |
| Тип заднего тормоза | Дисковий, механічний |
| Тип переднего тормоза | дискові механічні |
| Тип рамы | Хардтеил |
| Толщина спицы | 14G |