30 123 ₴
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | LEON |
| Количество скоростей | 10 |
| Страна производитель | Украина |
| Цвет | Красный |
| Пользовательские характеристики | |
| Бренд велосипеда | Leon |
| Вес велосипедиста | до 110 кгкг |
| Вилка | SR Suntour XCR-32, повітряна, хід 100мм, гідравлічний локаут, вісь 15мм |
| Втулки | ARC MT-005F, 32H алюміній, пром. підшипник, під 15мм вісь |
| Вынос | Zoom, aлюмінієвий, 50 мм |
| Гарантия | 10 років на раму, 18 міс. на обладнання, діє мережа сервісних центрів |
| Год | 2022 |
| Диаметр колеса | "" |
| Задний переключатель | Microshift ADVENT X RD-M6205GM |
| Каретка | Feiмing FP-922, алюминиевая нескользящая рамка |
| Кассета/трещетка | Microshift CS-H104 11-48T, касета |
| Категория велосипеда | Гірський |
| Код Цвета HTML | #ff0000 |
| Код цвета Allegro | czerwony |
| Материал изготовления | Алюмiнiй |
| Материал рамы | Алюминий |
| Мoдель | TN-40 |
| Модель велосипеда | TN-40 |
| Наличие амортизатора | AM Hydraulic lock out |
| Наличие багажника | без багажника |
| Наличие крыла | без крил |
| Обод | JHТ, алюмінієвий, подвійний, для безкамерного використання |
| Покрышки | Maxxis IKON, 29*2,2 універсальний протектор |
| Пол | Чоловічий |
| Предназначение велосипеда | По пересіченій місцевості |
| Рост велосипедиста | 185-200см |
| Ростовка рамы | рама-"" |
| Руль | Leon, aлюмінієвий, "флет", 31,8 х 720мм |
| Ручки переключения | Microshift SL-M9505-R, манетка |
| Ручки руля | гума |
| Седло | Leon, спотривне |
| Тип амортизации | AM Hydraulic lock out |
| Тип втулки задней | HDD |
| Тип заднего тормоза | Дисковий, гідравлічний |
| Тип переднего тормоза | Дисковий, гідравлічний |
| Тип переключателя | зовнішній |
| Тип рамы | Хардтеил |
| Толщина спицы | 14G |
| Тормоза | дискові, механічні Yinxing DB-01 ротор 160мм |