6 327 ₴
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Space |
| Количество скоростей | 1 |
| Страна производитель | Украина |
| Цвет | Серый |
| Пользовательские характеристики | |
| Багажник | сталевий, вантажопід'ємність 15кг |
| Бренд велосипеда | SPACE |
| Вес Нетто Ед | 15 |
| Вилка | сталь, жорстка |
| Вынос | Сталевий, з регулюванням по висоті |
| Гарантия | 3 місяці |
| Год | 2024 |
| Диаметр колеса | "" |
| Дополнительно | повнорозмірні брудозахисні крила, підніжка |
| Задний переключатель | нема |
| Каретка | Картридж, з пило-вологозахистом |
| Кассета/трещетка | нема |
| Категория велосипеда | Складаний |
| Материал изготовления | Високоміцна сталь |
| Модель велосипеда | COMET (050) |
| Наличие багажника | з багажником задн St |
| Наличие крыла | з крилом St |
| Обод | Двостінний, алюмінієвий протиударний обід 14G 28H |
| Педали | пластикові платформи із зачепами, на кульковому підшипнику |
| Передний переключатель | немає |
| Рост велосипедиста | 130-170см |
| Ростовка рамы | рама-"" |
| Руль | Ергономічного типу. Високоміцна сталь. Ширина 560мм |
| Ручки переключения | нема |
| Ручки руля | гума |
| Тип амортизации | Жесткая |
| Тип втулки задней | гальмівна |
| Тип заднего тормоза | ножний |
| Тип рамы | ригід |
| Тормоза | 0 |