|
| Производитель | Formula |
| Количество скоростей | 1 |
| Страна производитель | Украина |
| Цвет | Синий |
|
| Бренд велосипеда | Formula |
| Вес велосипедиста | до 30кгкг |
| Вилка | сталь, жорстка |
| Втулки | Сталь,10G, 20H |
| Вынос | Сталь,150 мм, регулюється за висотою |
| Год | 2022 |
| Диаметр колеса | "" |
| Дополнительно | Бокові тренувальні колеса, дзвінок, брудозахисні крила, мігалки на ніпель камери, флаг |
| Каретка | Пластиковая нескользящая платформа |
| Код Цвета HTML | #0000ff |
| Материал изготовления | Високоміцна сталь |
| Материал рамы | Високоміцна сталь "High tensile steel" |
| Мoдель | RACE |
| Модель велосипеда | RACE |
| Наличие багажника | с крылом Pl |
| Наличие крыла | з крилом Pl |
| Обод | Wanda P1023, 14*1,95 універсальний протектор |
| Педали | Пластикова нековзаюча платформа |
| Рост велосипедиста | 90-104см |
| Ростовка рамы | рама-"" |
| Руль | Сталь, 25,4 x 480мм, регулюється кут нахилу |
| Ручки руля | сталеві, посилені |
| Тип амортизации | Жесткая |
| Тип втулки задней | гальмівна |
| Тип переднего тормоза | Ніжний |
| Тип рамы | Хардтеил |
| Толщина спицы | 10G |