
980 ₴
Міцні і практичні педалі зі змінними шипами для надійної фіксації ноги. Нейлонова платформа - дуже стійка до ударів і стирання. Широка платформа увігнутої форми надійно фіксує взуття.
• Призначення: MTB, All-Mountain
• платформи з легкого і міцного нейлону
• розмір платформи 115 х 112 х 18 мм
• по 8 змінних шипів з кожної сторони
• легка і міцна Cr-Mo вісь
• вага пари педалей: 355 грам


| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Meroca |
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Педалі |
| Призначення | MTB |
| Вид педалі | Платформна |
| Матеріал | Нейлон |
| Вага | 355 г |
| Колір | Червоний |
| Особливості | Знімні шипи |
| Стан | Новий |
| Характеристики педалі | |
| Педали | Платформні |
| Вісь | Хром-молібден |
| Підшипник | Насипний |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 115 мм |
| Ширина | 112 мм |
| Висота | 18 мм |