Педалі BC-PD231 призначені для використання на гірських і міських велосипедах, а також можуть встановлюватися на BMX. Мають литий суцільно-алюмінієвий корпус, що забезпечує максимальну міцність за порівняно невеликої ваги. Кожна педаль обладнана трьома промисловими підшипниками для великої надійності та плавного обертання.
Характеристики:





| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | SMS |
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Педалі |
| Матеріал | Алюмінієвий сплав |
| Колір | Чорний |
| Особливості | Продаються парою, Знімні шипи |
| Вид педалі | Платформна |
| Призначення | MTB |
| Стан | Новий |
| Характеристики педалі | |
| Педали | Платформні |
| Вісь | Хром-молібден |
| Підшипник | Картріджний |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 89 мм |
| Ширина | 86 мм |
| Висота | 20 мм |