Легкі та дуже гарні педалі зі змінними шипами для надійної фіксації ноги.
Є копією популярних педалей Xpedo Face OFF.
• платформи з легкого та міцного магнієвого сплаву
• розмір платформи 90 х 100 х 20 мм
• по 10 шипів із кожного боку
• легка та міцна Cr-Mo вісь
• вага пари 480 грамів


| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | SHAN |
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Педалі |
| Матеріал | Алюмінієвий сплав |
| Вага | 480 г |
| Колір | Синій |
| Особливості | Знімні шипи |
| Вид педалі | Платформна |
| Призначення | MTB |
| Стан | Новий |
| Характеристики педалі | |
| Педали | Платформні |
| Вісь | Хром-молібден |
| Підшипник | Картріджний |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 90 мм |
| Ширина | 100 мм |
| Висота | 20 мм |