2 290 ₴
Ударостійкі окуляри з поляризаційними лінзами
Захисні окуляри Vallejo від Venture Gear (США)
[ Вальє хо]
Характеристики:
Особливості:
Відповідність міжнародним стандартам безпеки:
Параметри:
| Товщина лінзи | 2,3 мм |
| Розмір оправи | 132,6 мм |
| Розмір лінзи (діагональ/вертикаль) | 62 x 42,8 мм |
| Ширина моста | 13,5 мм |
| Вага | 31,7 г |
Сфери застосування:
і так далі.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Bespoke |
| Країна виробник | Китай |
| Колір | Чорний |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Матеріал | Нержавіюча сталь |
| Діаметр | 2 |
| Довжина | 144 |
| Тип різі | Накатана |
| Тип головки | Загнута |
| Кількість у комплекті | 72 |
| Матеріал ніпеля | Сталь |